Montana Black graffiti dažai 150 ml

 

MONTANA BLACK 150ml graffiti dažai yra ypač patogūs nešiotis su savimi, nes mažas dažų balionėlis lengvai telpa į kišenę. Nauja MONTANA BLACK 150ml aerozolinių dažų serija išsiskiria didelio slėgio nitro-kombinuota dažų bazės formule. Jie gali būti naudojami ant bet kokio paviršiaus. Silpnesnio kvapo aerozoliniai dažai pasižymi ypatingai aukšta kokybe, atitinka sveikatos ir aplinkos reikalavimus, todėl jais galima piešti tiek lauke, tiek ir uždarose patalpose.
Su šiais dažais juntamas maksimalaus greito dažymo potyris. MONTANA BLACK 150ml pasižymi greitu džiūvimo laiku. Juos galima lengvai derinti su visais kitais MONTANA produktais: Montana Gold, Montana Black serijos graffiti dažais ir net įvairiais markeriais.
Dažant rekomenduojama naudoti juodas latekso pirštines (žr. Montana Black latekso pirštinės). MONTANA BLACK vienkartinės latekso pirštinės - tai ypatingai patogi rankų apsauga piešiant aerozoliniais dažais. Jos ypatingai lengvai ir glotniai priglunda prie delno, nes turi smulkaus suėmimo sistemą.
MONTANA BLACK 150ml dažų flakonėliui galima pritaikyti bet kurį purkštuką iš siūlomo MONTANA purkštukų asortimento (žr. Purkštukai). 

Gamintojas:

Montana, Vokietija

Rasta 5 prekės(-ių).

Rodoma 1-5 iš 5 prekės(-ių)